Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

close

Dlugosz Krolewski logo v1Szanowni Państwo,

Zgodnie z wytyczną nr 5/3/2017 MRiRW w zakresie monitoringu i ewaluacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 organizujemy kolejny warsztat refleksyjny na temat realizacji LSR i działalności LGD.

 

Warsztat odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Brzezinach w dniu 31.01.2019 r. od godz. 14:00.

Program warsztatu:

Realizacja finansowa i rzeczowa LSR – praca nad projektem aktualizacji planu działania w związku z planowanym harmonogramem naborów.
Prezentacja aktualnych danych statystycznych dot. obszaru oraz wnyków aktualnej diagnozy w zakresie planowanych działań projektowych potencjalnych projektodawców. Na podstawie spotkań fokusowych z przedstawicielami JST oraz ankiet dla NGO i indywidualnych konsultacji z przedsiębiorcami w biurze LGD.
Matrycy wskaźników – praca nad projektem aktualizacji z uwzględnieniem danych przedstawionych w pkt. 1-2 oraz obowiązujących wytycznych w zakresie monitoringu i ewaluacji.
Skuteczne działanie biura i komunikacja z interesariuszami – omówienie aktualizacji do planu komunikacji.
Przerwa
Lokale Kryteria wyboru – analiza i propozycja zmian w celu zapewnienia wyboru operacji w najwyższym stopniu realizujących strategię rozwoju lokalnego Kierowanego przez społeczność w kontekście aktualnej procedury wyboru operacji – praca grupy fokusowej zgodnie z procedurą zmiany lokalnych kryteriów wyboru.
Przedstawienie aktualnych informacji, uwag i wniosków płynących z dotychczasowego wdrażania Strategii Rozwoju Lokalnego- Pan Paweł Czyszczoń – Dyrektor Wydziału Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWD
Podsumowanie spotkania rekomendacje dla LGD
Osoby zainteresowane udziałem w warsztacie prosimy o wcześniejsze zgłaszanie uczestnictwa w na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem