„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze LGD Stowarzyszenia „Długosz Królewski””.

Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

close

 

blaszki5W dniach 1, 4, 5, 6 lipca 2022 r. na terenie każdej z gmin wchodzących w obszar Lokalnej Grupy Działania „Długosz Królewski” tj. Brzeziny, Szczytniki, Sieroszewice i Błaszki, odbyły się konsultacje społeczne w sprawie stworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027.

 

 

 

Następnie przeanalizowano aktualne potrzeby rozwojowe i potencjał danego obszaru, a także skupiono się na celach nowej strategii. Omówiono również problematykę grup defaworyzowanych danego terenu i tendencje wiekowe.

W konsultacjach uczestniczyli przedstawiciele sektora publicznego, mieszkańcy obszaru i lokalni liderzy w tym reprezentanci Kół Gospodyń Wiejskich czy Ochotniczych Straży Pożarnych, Zespół ds. Lokalnej Strategii Rozwoju oraz pracownicy biura LGD.

Składamy podziękowania dla wszystkich uczestników spotkania za przybycie i kreatywny udział oraz dla pracowników poszczególnych instytucji, w których odbyły się konsultacje za pomoc w organizacji miejsca i wspaniałą atmosferę.

W dalszym ciągu zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich uwag do LSR bezpośrednio w Biurze LGD bądź drogą mailową oraz wypełniania formularza znajdującego się do pobrania na naszej stronie internetowej w zakładce „Wsparcie przygotowawcze 2022” (tzw. Fiszka projektowa).

 

01.07.2022 Gmina Brzeziny:

Brzeziny1  Brzeziny2  Brzeziny3

Brzeziny4  Brzeziny5  Brzeziny6

04.07.2022r. Gmina Szczytniki:

 Szczytniki1  Szczytniki2  Szczytniki3

 

 Sczytniki4  Szczytniki5  Szczytniki6

05.07.2022r. Gmina Sieroszewice:

sier1  sier2  sier3

sier4  sier5  sier6

06.07.2022r. Gmina i Miasto Błaszki:

 blaszki1  blaszki2  blaszki3

blaszki4  blaszki5   blaszki6

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem