Logo top ue 2024mini


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze LGD Stowarzyszenia „Długosz Królewski””.

Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

close

240508KR3 W środę 8 maja 2024r. w Biurze LGD odbyło się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia "Długosz Królewski".

Spotkanie poprowadził Przewodniczący Komisji Pan Krzysztof Stępiński. Podczas posiedzenia zapoznano się ze sprawozdaniem finansowym za 2023 rok, przeanalizowano przychody i koszty w okresie sprawozdawczym oraz omówiono bieżącą sytuację finansową Stowarzyszenia. Na podstawie przedstawionych dokumentów Komisja Rewizyjna nie stwierdziła żadnych uchybień w gospodarce finansowej LGD.

240508KR3

 240508KR1

240508KR2

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem