Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

close

kciukiSzanowni Państwo,

informujemy, że Stowarzyszenie "Długosz Królewski" złożyło wniosek w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie kultury w roku 2021 ogłoszonego przez Departament Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Miło nam poinformować, że złożony wniosek pn. "Tradycja żyje w nas - z pasji i inspiracji", otrzymał pozytywną ocenę i została nam przyznana dotacja w wysokości 12 000,00 zł na realizację ww. projektu.

yczenia Wielkanoc 2021

Dlugosz Krolewski logo v1Szanowni Państwo,

w związku z licznymi telefonami w sprawie planowanych naborów wniosków w zakresie działań:

1) Podejmowanie działalności gospodarczej,

2) Rozwój działałności gospodarczej.

uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie jest w trakcie nanoszenia zmian w LSR w związku z czym czekamy na podpisanie aneksu do umowy ramowej i dopiero po zakończeniu tego etapu przystąpimy do procedury ogłaszania naborów wniosków, o czym niezwłocznie Państwa poinformujemy.

Już możesz zapisać się do akcji Masz Głos!

Maszgos

 

Dlugosz Krolewski logo v1Szanowni Państwo, Członkowie Stowarzyszenia!

Uprzejmie informujemy, że Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia "Długosz Królewski", zaplanowane na dzień 08.02.2021 r. odbędzie sie w trybie stacjonarnym, na sali OSP w Brzezinach.

Dlugosz Krolewski logo v1W związku z planowanymi zmianami w budżecie LSR zapraszamy Państwa do konsultacji i przesyłania swoich uwag na załączonym formularzu.

Proponowane zmiany dotyczą tylko zwiększenia budżetu LSR. 

yczenia 2020 boe narodzenie

Dlugosz Krolewski logo v1W dniu 23.10.2020 r. w Brzezinach odbyła się wystawa zdjęć, złożonych w Konkursie fotograficznym pn. „Moja małą Wielkopolska”.

Dlugosz Krolewski logo v1W dniu 01.10.2020 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Brzezinach odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.

Dlugosz Krolewski logo v1W dniu 23.09.2020 r. w Biurze LGD Jury konkursu w składzie: Zbigniew Słodowy - Prezes Zarządu LGD, Anatol Piaskowski - Wiceprezes Zarządu LGD, Marek Cieślarczyk - Wiceprezes Zarządu LGD, Małgorzata Bloch - Skarbnik Zarządu LGD oraz Iwona Lisiak - Zastępca Burmistrza Błaszek/Sekretarz Błaszek dokonało oceny prac konkursowych złożonych w ramach Konkursu fotograficznego pn. "Moja mała Wielkopolska".

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem