Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

close

Dlugosz Krolewski logo v1W dniu 23.10.2020 r. w Brzezinach odbyła się wystawa zdjęć, złożonych w Konkursie fotograficznym pn. „Moja małą Wielkopolska”.

 

Ta wystawa miała wyglądać zupełnie inaczej. Mieliśmy gościć 200 osób, naszych mieszkańców oraz zaproszonych gości, którzy mieli podziwiać piękne zdjęcia uczestników naszego konkursu. To miało być kolejne nasze święto, podsumowanie kolejnego projektu realizowanego przez Lokalną Grupę Działania dla naszej społeczności. Niestety ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną w wystawie mogli jedynie wziąć udział uczestnicy konkursu, przedstawiciele LGD oraz kilku zaproszonych gości. 
W ramach otwartego konkursu ofert na realizację w formie powierzenia lub wspierania zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie kultury na 2020 rok Stowarzyszenie „Długosz Królewski”, poprzez nasze Biuro, Stowarzyszenie złożyło wniosek na organizację konkursu fotograficznego na kwotę dofinansowania ponad 25 000,00 zł. W ramach konkursu zostały złożone 372 wnioski z całej Wielkopolski. Znaleźliśmy się w gronie szczęśliwców, i jako jedna ze 199 organizacji otrzymaliśmy dofinansowanie na w/w konkurs w kwocie 12 000,00 zł. Pozostała część kwoty projektu zostanie sfinansowana ze środków własnych naszej organizacji. Przedmiotem konkursu było zwrócenie uwagi na piękno województwa wielkopolskiego, jego walory naturalne oraz historyczny i kulturowy dorobek, który zostanie przedstawiony na zdjęciach zrobionych przez fotografów amatorów.
Zdjęcia zgłoszone do konkursu ukazują ciekawe i warte uwagi miejsca w Wielkopolsce, pokazują najcenniejsze okazy wielkopolskiego krajobrazu, niepowtarzalne pejzaże wsi i miasta, zabytkowe obiekty, wspaniałe widoki.
W ramach konkursu 5 osób otrzymało wyróżnienia, a 3 osoby zostały laureatami konkursu, natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody pieniężne.
Wszystkie nadesłane na konkurs prace znajdą się w albumie, który będzie wydany przez Stowarzyszenie „Długosz Królewski”.
Laureaci konkursu:
I miejsce – Julia Pietrzak - nagroda 1500,00 zł
II miejsce – Dawid Woźniak - nagroda - 1000,00 zł
III miejsce – Justyna Karolak - nagroda 500,00 zł

Wyróżnienia w konkursie otrzymali:
Konstancja Dachowska - nagroda 200,00 zł
Mateusz Malesiński - nagroda 200,00 zł
Gabriela Kupajczyk - nagroda 200,00 zł
Karolina Jabłońska - nagroda 200,00 zł
Aleksandra Pietrzak - nagroda 200,00 zł

Wystawa zdjec

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem