Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

close

wigilia20191W dniu 19.12.2019 r. odbyło się spotkanie świąteczne członków Zarządu, Rady Stowarzyszenia, Komisji Rewizyjnej, pracowników Biura oraz zaproszonych gości.

 

Spotkanie rozpoczął Pan Zbigniew Słodowy - Prezes Stowarzyszenia, który przywitał wszystkich przybyłych gości i podziękował za współpracę w mijającym roku. W spotkaniu uczestniczyli i głos zabrali włodarze gmin członkowskich: Krzysztof Nosal Starosta Kaliski, Jan Adam Kłysz Przewodniczący Rady Powiatu Kaliskiego, Anatol Piaskowski Wójt Gminy Sieroszewice, Wójt Gminy Szczytniki Marek Albrecht oraz Piotr Świderski Burmistrz Błaszek, ponadto gościliśmy Przewodniczących Rad Gmin członkowskich wraz z radnymi, skarbników gmin członkowskich, sekretarzy i zastępców wójtów gmin członkowskich, przedstawicieli Gminnego Ośrodka Kultury w Brzezinach. Spotkanie było okazją do złożenia sobie świątecznych i noworocznych życzeń. Był to również czas podsumowań mijającego roku i planów na przyszły rok.

Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za obecność w tym szczególnym spotkaniu oraz za piękne życzenia i ciepłe słowa.

wigilia20191

wigilia20192

wigilia20193

wigilia20194

wigilia20195

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem