Logo top ue 2024mini


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze LGD Stowarzyszenia „Długosz Królewski””.

Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

close

Przegląd kulinarny Kół Gospodyń Wiejskich

 

„Nasze Kulinarne Dziedzictwo”

 

     Organizatorem przeglądu pod nazwą: Przegląd kulinarny Kół Gospodyń Wiejskich „Nasze Kulinarne Dziedzictwo” jest Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Długosz Królewski” z siedzibą w Brzezinach, przy ul. 1000-lecia 10, 62-874 Brzeziny oraz „Między Prosną a Wartą” - Lokalna Grupa Działania z siedzibą w Wieruszowie, przy ul. Rynek 1-7, 98-400 Wieruszów.

 

     Przegląd jest organizowany w związku z realizacją projektu współpracy pt.: „Ekologiczna Kraina Obszaru Bab Aktywnych i Kreatywnych” akronim EKOBAIK w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

     W przeglądzie mogą brać udział Koła Gospodyń Wiejskich działające na terenie gmin członkowskich Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Długosz Królewski” tj. Gminy Brzeziny, Gminy Szczytniki, Gminy Sieroszewice oraz Gminy Błaszki oraz z terenu „Między Prosną a Wartą” - Lokalna Grupa Działania, tj. Gminy Bolesławiec, Gminy Czastary, Gminy Galewice, Gminy Lututów, Gminy Łubnice, Gminy Sokolniki, Gminy Klonowa i Gminy Wieruszów.

 

Do przeglądu kwalifikują się KGW widniejące w rejestrach KRS lub w Krajowym Rejestrze Kół Gospodyń Wiejskich prowadzonym przez ARiMR, na dzień 30 listopada 2021 r.

 

Termin składania zgłoszeń do przeglądu trwa od 01.05.2022 r. i upływa w dniu 30.06.2022 r.

 

Wartość talonu dla Kół z obszaru działania Stowarzyszenia „Długosz Królewski” wynosi 3 000zł brutto.

 

kgw

Materiały do pobrania:

REGULAMIN PRZEGLĄDU KULINARNEGO - docx

REGULAMIN PRZEGLĄDU KULINARNEGO - PDF

FORMULARZ ZGŁOSZEŃ - docx

FORMULARZ ZGŁOSZEŃ - PDF

 Przegląd jest organizowany w związku z realizacją projektu współpracy pt.: „Ekologiczna Kraina Obszaru Bab Aktywnych i Kreatywnych” w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem