Logo top ue 2024mini


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze LGD Stowarzyszenia „Długosz Królewski””.

Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

close

Logo new v3W dniu 23.07.2022 r. zakończył się kolejny etap realizacji projektu współpracy pn. "Ekologiczna Kraina Bab Aktywnych i Kreatywnych".

To właśnie w tym dniu stanęła ostatnia z 24 lamp solarnych typu hybryda na naszym terenie. Od dziś oświetlają one różne miejsca, takie jak place zabaw, boiska sportowe, place przy świetlicach wiejskich czy miejsca przy szkołach, podnosząc bezpieczeństwo osób tam przebywających w porze wieczornej i nocnej.
Na każdej lampie znajduje się specjalna nalepka z naszymi danymi oraz kodem QR. Zachęcamy do skanowania kodu, pod którym widnieją wszystkie informacje nt. projektu współpracy oraz naszej działalności.
Mamy nadzieję, że te nowoczesne lampy i ich światło umilą Państwu niejedną imprezę lub spotkanie wieczorem i nocą pod gołym niebem.
Koszt całkowity zakupu i montażu 24 lamp wyniósł 246 720,00 zł.

Brzeziny1

Brzeziny2

Brzeziny3

Brzeziny4

Brzeziny5

Blaszki skatepark2

Blaszki skatepark1

 Krowica Pusta2

Lampa Krowicapusta1

Lampa Radliczyce

Marchwacz

Parczew

Masanw

Namysaki

Strzyzew

Zelisaw1

Zelisaw2

Sobieseki Drugie

Wojkow1

Wojkow2

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem