„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze LGD Stowarzyszenia „Długosz Królewski””.

Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

close

Logo new v3W dniu 23.07.2022 r. zakończył się kolejny etap realizacji projektu współpracy pn. "Ekologiczna Kraina Bab Aktywnych i Kreatywnych".

W tym roku 17 lipca na placu przy kąpielisku w Brzezinach odbyła się IX edycja naszej sztandarowej imprezy pn. SMAKI LGD.

 

blaszki5W dniach 1, 4, 5, 6 lipca 2022 r. na terenie każdej z gmin wchodzących w obszar Lokalnej Grupy Działania „Długosz Królewski” tj. Brzeziny, Szczytniki, Sieroszewice i Błaszki, odbyły się konsultacje społeczne w sprawie stworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027.

 

 

plakatLGD Smaki poprmaly

IMG20220621151800 W dniu 21 czerwca 2022 r. odbyła się wycieczka do Warszawy zorganizowana dla finalistów VIII Edycji Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej. Udział w niej wzięli uczniowie szkół z terenu czterech gmin członkowskich Lokalnej Grupy Działania wraz z opiekunami oraz przedstawiciele Stowarzyszenia „Długosz królewski”.

indeks Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że 15 czerwca 2022 r. Samorząd Województwa Wielkopolskiego ogłosił trzecią edycję konkursu fotograficznego „PROW w obiektywie”. Informacje na temat konkursu zamieszczone są na stronie internetowej

https://wielkopolskie.ksow.pl/aktualnosc/konkursu-fotograficznego-prow-w-obiektywie-trzecia-edycja

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie!

Dlugosz Krolewski logo v1Szanowni Państwo,

W dniu 14.06.202 r. odbyło się posiedzenie Rady Stowarzyszenia "Długosz Królewski" dotyczące oceny i wyboru do dofinansowania operacji objętych wnioskami o przyznanie pomocy w ramach naborów nr 11/2022, 12/2022, 7/2022/G, 9/2022/G.

Dlugosz Krolewski logo v1Szanowni Państwo,

do 13 czerwca można było składać prace w konkursie fotograficznym oraz w konkursie plastycznym, organizowanym przez Stowarzyszenie "Długosz Królewski" w ramach realizowanego projektu współpracy pn. Kraina Bab Aktywnych i Kreatywnych, akronim EKOBAIK.

W ramach konkursów zostało złożonych 166 prac!!!

W ramach konkursu fotograficznego przeznaczonego dla uczniów klas 4 -8 zostało złożonych 48 prac.

W ramach konkursu plastycznego od naszych maluszków z klas 0, 1-3 wpłynęło 118 prac.

Dziękujemy za tak liczny odzew dzieci i młodzieży z naszych szkół, a także nauczycielom i rodzicom. Dziękujemy za wszystkie złożone przez Was wspaniałe i nietuzinkowe prace.

Teraz przed nami niełatwa praca oceny Waszych dzieł. Już wkrótce więcej informacji.

Czekajcie cierpliwie :) 

Dlugosz Krolewski logo v1Szanowni Państwo,

w związku z wyjazdem finalistów Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej oraz przedstawicieli Stowarzyszenia do Warszawy, informujemy, że Biuro LGD w dniu 21.06.2022 r. będzie nieczynne.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt tel. 609 772 394

Za utrudnienia przepraszamy. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem