Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

close

WSPIERAMYSZPITALE

Szanowni Państwo,

w związku z przeciwdziałaniem COVID - 19 i zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz wytycznymi zarówno Wojewody Łódzkiego jak i Wojewody Wielkopolskiego, jesteśmy zmuszeni odwołać planowane w dniach 19-20.03.2020 r. eliminacje międzygminne i finał Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej i przełożyć je na inny termin, o czym będziemy Państwa informować na bieżąco.

Dlugosz Krolewski logo v1Zmiany w Regulaminie dotyczą miejsc przeprowadzenia eliminacji w poszczególnych gminach oraz liczby punktów do uzyskania w I etapie konkursu. 

Regulamin Konkursu Wiedzy o UE - aktualizacja

Szanowni Państwo,

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Długosz Królewski” w Brzezinach zwraca się z prośbą o udział w BADANIU ANKIETOWYM.

Dlugosz Krolewski logo v1W dniu 13.02.2020 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Brzezinach odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.

Dlugosz Krolewski logo v1W dniu 11 lutego 2020r. odbył się warsztat refleksyjny, którego celem było podsumowanie minionego roku pod względem wdrażania LSR 2014-2020 i działań LGD „Długosz Królewski".

Dlugosz Krolewski logo v111 lutego 2020 r. w Biurze LGD odbyło się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia "Długosz Królewski".

Dlugosz Krolewski logo v11 lutego 2020 r. w Gminie Sieroszewice odbyły się obchody Gminnego Święta Seniora połączone z jubileuszem 5-lecia Klubu Seniora „Sami Swoi”.

Dlugosz Krolewski logo v1W dniu 17.01.2020 r. w Biurze LGD odbyło się spotkanie Zarządu Stowarzyszenia, włodarzy gmin członkowskich i pracowników Biura LGD.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem