„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze LGD Stowarzyszenia „Długosz Królewski””.

Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

close

Poznań2022 1W dniach 5-6 maja 2022 r., jako członkowie Wielkopolskiej Sieci LGD, uczestniczyliśmy w warsztatach na temat „RLKS w Wielkopolsce – jak zaplanować nowe lokalne strategie rozwoju?”. Spotkaliśmy się w gościnnych progach LGD „Dolina Samy” w Kiekrzu.

W ramach programu odbyły się następujące panele dyskusyjne:
* Powitanie – Prezes WSLGD Małgorzata Blok, LGD Trakt Piastów,
* Prezentacja LGD „Dolina Samy” – Karolina Miarka, LGD „Dolina Samy”,
* „RLKS w województwie Podlaskim” – Agnieszka Wojtkowska, LGD Tygiel Doliny Bugu,
* Sprawy bieżące WSLGD. Dyskusja o wielofunduszowości. Procedury oceny operacji i regulaminy Rad – Małgorzata Blok, LGD Trakt Piastów,
* „Procedury w wielofunduszowej strategii” – Mariusz Wachowicz, Omikron,
* „Metody partycypacyjne w pracy nad strategią” – Magdala Przystałowska, LGD Kraina Trzech Rzek.
 
Serdecznie dziękujemy gospodarzom spotkania za przemiłą i pyszną gościnę oraz wszystkim uczestnikom za wymianę doświadczeń i wiedzy oraz merytoryczne wnioski, które będą bardzo przydatne w pracach nad opracowaniem nowych LSR.
 
Poznań2022 1
 
Poznań2022 2
 
Poznań2022 3
 
Poznań2022 4

                          

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem