„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze LGD Stowarzyszenia „Długosz Królewski””.

Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

close

wystawaocena1W dniu 18.08.2022 r. w Biurze LGD odbyła się długo wyczekiwana ocena prac złożonych w ramach konkursów: konkursu fotograficznego oraz konkursu plastycznego. Łącznie komisja składająca się po jednym przedstawicieli z każdej gminy oraz Prezes Zarządu LGD mieli do oceny 166 prac. Po długich obradach wyłoniono zwycięzców.


A wyniki wszystkich konkursów poznamy podczas uroczystego wręczenia nagród, które odbędzie 30.08.2022 r., o czym wszyscy uczestnicy zostali powiadomieni drogą listowną.
Do zobaczenia!

 

wystawaocena1

wystawaocena2

wystawaocena3

wystawaocena4

wystawaocena6

wystawaocena7

wystawaocena8

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem