„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze LGD Stowarzyszenia „Długosz Królewski””.

Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

close

narodowe czytanie1Na zaproszenie Starostwa Powiatowego w Kaliszu, reprezentując Stowarzyszenie "Długosz Królewski" mieliśmy przyjemność wziąć udział w Narodowym Czytaniu 2022, które odbyło się w pięknej scenerii brzezińskich stawów.

W duecie ze Zdzisław Gotfryd naszym wspaniałym lokalnym rzeźbiarzem, Karolina Figas Dyrektor Biura LGD mieliśmy przyjemność zmierzyć się z utworem "Rękawiczka" Adama Mickiewicza. "Z wody" obserwował nas niezawodny flisak Zbigniew Słodowy w doborowym towarzystwie członków Kapeli Ludowej Brzeziny.

 

narodowe czytanie1

narodowe czytanie3

narodowe czytanie4

narodowe czytanie6

narodowe czytanie2

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem