Logo top ue 2024mini


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze LGD Stowarzyszenia „Długosz Królewski””.

Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

close

DSC 1569W dniu 14 września 2022r. Lokalna Grupa Działania "Długosz Królewski" zrealizowała kolejny etap projektu współpracy EKOBAIK. W ramach zadania zakupiono, rozwieziono i wręczono na terenie każdej gminy objetej Lokalną Strategią Rozowoju pojemniki- serca na zużyte nakrętki.

 

Miejsca, w których znalazły się nasze sercowe pojemniki to:

- w Gmienie Brzeziny przy Przedszkolu w Brzezinach "Leśna Polana"

- w Gminie Sieroszewice przy OSP / Domu Ludowym w Psarach

- w Gminie Szczytniki przy Zespole Szkół w Iwanowicach

- w Gminie Błaszki przy Centrum Kultury w Błaszkach.

 

Projekt ma działanie proekologiczne. Realizacja zadania przyczyni się do szerzenia świdomości recyklingu i będzie przypominać o segegacji odpadów wśród lokalnej społeczności.

 

DSC 1555  DSC 1564

DSC 1568  DSC 1573

DSC 1575 

 DSC 1580b  DSC 1584b 

DSC 1590b  DSC 1593

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem