„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) w tym realizację Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożenie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na obszarze LGD Stowarzyszenia „Długosz Królewski””.

Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

close

komisjarewizyjna202215 września 2022 r. w Biurze LGD odbyło się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia "Długosz Królewski".

 

Podczas posiedzenia zapoznano się ze sprawozdaniem finansowym za 2021 rok, przeanalizowano przychody i koszty w okresie sprawozdawczym oraz bieżącą sytuację finansową Stowarzyszenia. Ponadto przeanalizowano protokoły z przeprowadzonych kontroli w Stowarzyszeniu przez różne podmioty oraz przedstawiono i omówiono planowane i już zrealizowane zadania na rok 2022.

komisjarewizyjna2022

komisjarewizyjna20221

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem